PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95746}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
7,6 412 423
oceny
7,6 10 1 412423
7,0 32
oceny krytyków
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum filmu Harry Potter i Czara Ognia

Cedrick

ocenił(a) film na 10

Zawsze mnie zastanawiało czy , gdyby Cedrick nie zginął to czy by uwierzył Harremu w powrót
Lorda Voldemorta. Jak sądzicie?

feliks35

ekhem.. był tam to raczej by uwierzył

ocenił(a) film na 10
karmazynowaa

chodzi mi o to czy bym uwierzył z ważywszy na fakt , że by go tam nie było

użytkownik usunięty
feliks35

Ja uważam, że raczej nie. Był fajnym chłopakiem i na pewno by się nie przyłączył do ogólnego poniżania Harry'ego, ale wydaje mi się, że by nie uwierzył, bo nie znali się zbyt dobrze, a Cedrik chyba tak jak większość uważał, że Harry jednak lubi wokół siebie robić szum. Kiedy obaj zostali wybrani na reprezentantów szkoły w Turnieju, Harry zapewnił go, że nie zgłosił się sam, ale Cedrik nie wyglądał jakby mu uwierzył. Nie kłócił się, bo pewnie nie widział w tym sensu, ale możliwe, że gdzieś w głębi duszy podzielał zdanie swoich kolegów i koleżanek, że Harry "sprytnie oszukał Czarę Ognia dla sławy". Powrót Czarnego Pana to oczywiście poważniejsza sprawa niż jakiś tam udział w turnieju, ale mimo wszystko uważam, że nie uwierzyłby. A w każdym razie na pewno nie do końca, tak jak np Neville czy Luna.

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się z Tobą. Po ponownym przemyśleniu tej sprawy uważam , że sprawa z Cedrickiem mogła by wyglądać tak jak z Seamusem Finniganem. On też na początku nie wierzył Harremu , a potem uwierzył i go przeprosił.

ocenił(a) film na 10
feliks35

nie sądzę myślę że by uwierzył chyba że stracił by pamięć Harry kazał uciekać Cedrikowi a ten został więc na pewno by uwierzył

ocenił(a) film na 10

no wydaje mi się żeby uwierzył chyba że by stracił pamięć ja uważam że Voldemort się bał że ich dwóch mogło by pokrzyżować jego plany dla tego też zabił niepotrzebnego tak . A jak wiemy Harremu nie zawsze wszyscy wierzyli nawet nauczyciele oprócz Dambledora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones