PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95746}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
7,6 412 510
ocen
7,6 10 1 412510
7,0 32
oceny krytyków
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum filmu Harry Potter i Czara Ognia

Ostatnio obejrzałem pokolei wszystkie części HP i jedną z wielu rzeczy, które mnie zawsze zastanawiały to co się stało Z Bartym Crouchem Jr? Książke czytałem baaardzo dawno temu i już nie pamiętam dokładnie.
W filmie został zesłany do Azkabanu, ale nie do końca wiadomo, czy był skazany na śmierć i gdyby tak było to ok, wszystko jest jasne, jednak, gdyby nie to przecież mógł uciec z Bellatrix i innymi więźniami podczas ucieczki w 5 tomie, a potem jeszcze w 6-7, sam Voldemort mógłby go raczej uwolnić. A w filmie nei ma po Czarze Ognia praktycznie żadnej wzmianki o nim.

ocenił(a) film na 5
HyHYyHY

Crouch Jr został pozbawiony duszy poprzez dementorów z rozkazu samego Korneliusza Knota.

użytkownik usunięty
Anthrax91

Nie z rozkazu, tylko samowolnie.

z rozkazu, Knot kazał im to zrobić, sama McGonagall to mówiła

użytkownik usunięty
karmazynowaa

To przeczytaj jeszcze raz. Knot zażyczył sobie dementora tylko jako ochronę, a ten złożył pocałunek samowolnie, zanim ktokolwiek go powstrzymał.

z wypowiedzi Dumbledore'a i Knota wynika, ze to Knot jest opowiedzialny

użytkownik usunięty
karmazynowaa

Odpowiedzialny za wprowadzenie dementora do zamku, czyli również za jego "wybryk". Jednak nie wydał i nie miał zamiaru wydawać takiego rozkazu, dementor wyrwał się spod kontroli.

użytkownik usunięty
karmazynowaa

Homek ma rację. McGonagall później właśnie o to się kłóciła z Knotem. Że nie powinien go ze sobą do zamku zabierać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
HyHYyHY

został Władcą Czasu

Zipox

hahahaha :P

ocenił(a) film na 6
Peach3a3

hahahahahaahah ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones