PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95746}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
7,6 412 510
ocen
7,6 10 1 412510
7,0 32
oceny krytyków
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum filmu Harry Potter i Czara Ognia

Ja jak miałam 6 lat pierwszy raz obejrzałam Harrego Pottera i wszystkie częsci mi się podobały i tą czesć też obejrzałam z chęciom. Moi znajomi mówili ,że lubią Harrego ale rodzice nie pozwalają im oglądać tej czesci wie może ktos dla czego?
P.S
ROBERT PATTISON ZAGRAŁ SUPER

Violetta_Stosel

Bo, niektóre dzieci bardzo się boją, takich nieco mroczniejszych filmów, pomyśl o tym. Ja tam się nie bałem.

A tak, wgl to 6-latek ledwo co zrozumie ten film :D

ocenił(a) film na 6
Violetta_Stosel

Cóż, płacz pana Diggory'ego w polskim tłumaczeniu jest niewyobrażalnie wiarygodny i przeszywający. Aż ciarki potrafią przejść po plecach... i jeszcze ta muzyka w tle. To chodzi chyba głównie właśnie o scenę nad ciałem Cedrika. Po premierze w kinach tego filmu kuzyn wspomniał mi, że część dzieci na sali wtedy płakała.

Ketosz

W sumie ten płacz był naprawdę wielki....

Violetta_Stosel

Czara Ognia w porównaniu do kolejnych części nie jest czymś strasznym. To właśnie od Zakonu Feniksa, Księcia Półkrwi i Insygni Śmierci zaczynają się już coraz "straszniejsze" wydarzenia co mogłoby nie podobać się dzieciom. Rozumiem że dla niektórych dzieci płacz ojca nad ciałem swojego syna jest wstrząsającym wydarzeniem, ale to także zależy od dziecka i jego psychiki.

ocenił(a) film na 10
AdamB5

nawet nie chodzi o to tylko o to że jest więcej scen z których niektóre dzieci lubią brać czasem przykłady bo pomyślą że tak jest fajnie i co ???

ocenił(a) film na 10
Violetta_Stosel

bo jest Mroczniejsza i bardziej niebezpieczna a jak wiemy dzieci z takich filmów lubią brać przykłady no litości na przykład oglądał scenę z skrzelozielem i połknie jakąż roślinę i co do szpitala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones