PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33184}

Nieodwracalne

Irréversible
7,2 47 499
ocen
7,2 10 1 47499
7,2 22
oceny krytyków
Nieodwracalne
powrót do forum filmu Nieodwracalne

Nakręcony od d*py strony. Jaki to miało mieć sens? Taki, żeby pod koniec zmienić film w głupią komedię romantyczną? To jest cel tego filmu?
Najpierw są "końcowe" spojlery, a później wcześniejsza komedyjka. To jakiś żart? Fatalny pomysł !! Beznadziejne dialogi o seksie. Lepiej o seksie opowiadają faceci pod monopolowym w moim mieście.

Scena gwałtu średnia. Dużo lepsza scena gwałtu jest w filmie "Ostatni dom po lewej" z roku 2009 - to świetny film.

Następna sprawa: Czy operator kamery na pewno był trzeźwy? Kamera tak fruwała, że chyba coś pił, razem z reżyserem i twórcami, bo cały ten film to jakaś porażka i nieporozumienie. W pierwszej połowie filmu kamera fruwała, huśtała się jak szalona. Nie wiem czemu, może szukali dobrego ujęcia? :)

Twórcy nawet nie dali sobie szansy na mocne zakończenie filmu, a to dlatego, że wymyślili odwrotny pomysł. Miałem nadzieję, że przynajmniej zakończenie będzie mocne, ciekawe, a tu klops. Nie było szans. Bo końcówkę filmu twórcy zarezerwowali tylko dla nudnego początku historii. Dawno nie widziałem tak żałosnego i nudnego zakończenia filmu.
Odwrócenie kolejności było błędem. Ten film to gniot, totalne dno. Nuda!!

Belem

W 'Nieodwracalnych" jest dużo Gaspara Noe, który wg mnie ma pomysły lepsze i gorsze. Na mnie 'pierwsza' część filmu czyli wędrówka po klubach i scena gwałtu zrobiła wrażenie swoim okrucieństwem. Zapadła mi w pamięci i pamiętam ją do dziś, mimo, że film obejrzałem dawno temu. Natomiast druga część, podobnie jak i Ciebie- zniesmaczyła mnie. To jest cały Noe- jego albo się kocha i rozumie albo nienawidzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones