PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231549}

Simpsonowie: Wersja kinowa

The Simpsons Movie
7,3 72 346
ocen
7,3 10 1 72346
7,1 17
ocen krytyków
Simpsonowie: Wersja kinowa
powrót do forum filmu Simpsonowie: Wersja kinowa

7/10

użytkownik usunięty

pomysł dobry, ale dubbing do bani

użytkownik usunięty

popieram,film dla mnie jest rewelacyjny ale dubbing zwalili kompletnie lepiej obejrzeć z napisami większa frajda z filmu wtedy jest.

ocenił(a) film na 8

Jak można oglądać Simpsonów bez oryginalnego podkładu? Przecież dubbing zabija absolutnie wszystko.

użytkownik usunięty
ohjehr

ja ten film ogladam TYLKO z oryginalnym podkładem i napisami. polskiego podkładu nie mogłam znieść..nie to że jet zły, czy xle dobrany..ale błagam ..to Simpsonowie!

użytkownik usunięty

źle*

ocenił(a) film na 8

No co wy?Serial wiadomo oglądam z napisami ale w kwestii dubbingu to jest naprawdę nieźle .B.dobrze napisane zabawne dialogi,niezła ekipa dubbingująca także nie wiem dlaczego się przyczepiacie :) Rozumiem że simpsonów trzeba oglądać z oryginalnym dubbingiem ale kurczę nie było aż tak źle .

ocenił(a) film na 8
tomciooo10

Wiesz, po obejrzeniu 22 sezonów kilkukrotnie (a czasem nawet i więcej razy) z napisami, po prostu nie wyobrażam sobie innej osoby mówiącej głosem Homera niż Dan Castellaneta itd. Jeszcze na początku oglądania Simpsonów, na TV Puls był dubbing polski, to jeszcze jakoś zdzierżyłem. Ale teraz nie nie i jeszcze raz nie. Żadnego dubbingu, lektora. Tylko napisy, albo i bez.

ocenił(a) film na 8

Właśnie dlatego ja NIGDY nie obejrzę Simpsonów z dubbingiem. W ogóle jeśli chodzi o filmy, nie tylko animowane wolę słuchać prawdziwych głosów aktorów, a nie jakieś podkładane coś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones