Kenneth Branagh

Kenneth Charles Branagh

7,8
25 674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kenneth Branagh

Są tacy aktorzy i aktorki, których nazwisko jest dla mnie znakiem jakości filmu. Nie rozmieniają się na drobne i mam pewność, że jeśli widzę ich nazwisko na plakacie, to film jest wart obejrzenia (a przynajmniej bardziej niż inne). Ten Pan jest dla mnie właśnie takim znakiem jakości. Do tej pory nie widziałam słabego filmu z Nim. Nie widziałam też wszystkich z Nim filmów, ale te które dane mi było zobaczyć nie zawiodły mnie do tej pory. Niestety takich nazwisk mam niewiele. Ale do nich zaliczam też Meryl Streep (wybaczam Jej Mamma mia), Scarlett Johansson, Michael Douglas (choć ostatnio niestety zdarzyło Mu się zbłądzić) , Anthony Hopkins, Emma Thompson, Colin Firth (coraz lepiej)... to tak na gorąco
Chętnie poznam Wasze opinie o aktorach/aktorkach, którzy są waszym znakiem jakości.

honey_filmaniak

Pan Kenneth miał na pewno jedną wpadkę - "Bardzo Dziki Zachód" :-) Nie oglądałem z nim wszystkich filmów ale do innych nie ma zastrzeżeń. Zdecydowanie jest wyznacznikiem jakości. Dodać od siebie mogę również Daniela Day Lewis'a - nigdy nie widziałem z nim słabego filmu oraz Orsona Wellesa - jako aktor, czy jako reżyser, zawsze świetny. Pozdrawiam.

_ENKI_

Dwie wpadki - Thor!!! Nie jego wina, ze scenariusz slaby, ale co sie mu ubzduralo, ze z tego film mozna zrobic?

honey_filmaniak

Absolutnie się zgadzam, zastanawia mnie jednak jedno, dlaczego tak nisko w rankingu ?!
Kenneth Branagh to jeden z najlepszych aktorów, zawsze profesjonalny. Jest takim brytyjskim odpowiednikiem Daniela Day Lewisa (aktorsko, oczywiście)

kubini98

tutaj musze z porownaniem do ddl zgodzic gdyz obaj panowie bardzo uwazaja zeby nie dostac roli w jakims glupim i bezsensownym filmie
i bardzo sie przykladaja do wybranych rol jakie dostaja.
Branagh choc sie za bardzo nie wysilal stworzyl bardzo fajna i dobra kreacje Gilderoya Locharta nie wspominajac juz o wcieleniu sie w sir
Laurenca Oliviera czy Henryka V

kubini98

do kubini98
"Kenneth Branagh to jeden z najlepszych aktorów, zawsze profesjonalny. Jest takim brytyjskim odpowiednikiem Daniela Day Lewisa"
Zachwyt podzielam, ale reszta Twojej opinii to jakieś nieporozumienie - Branagh to Irlandczyk, Lewis - Anglik. Bez urazy - sprawdź najpierw kto kim jest, zanim przypniesz łatkę pod tytułem "jeden to taki czy inny odpowiednik drugiego".

lilo61

Za pomyłke przepraszam, oczywiście masz racje. Zauważyłem ją już wcześniej i zapomniałem się poprawić.
Tak czy inaczej, dzięki za spostrzegawczość i jeszcze raz przepraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones